+380 44 333-66-29

Сватанье на Гончаровке (театр им. П.К. Саксаганского)

Театр

22марта 2017
19:00 &ndash

Украина, Киев

Центральный Дом офицеров Вооружённых Сил Украины

25 – 220 грн

Спектакль Сватанье на Гончаровке (театр им. П.К. Саксаганского) в Киеве состоится 22 марта 2017 г, 19:00.

Українська комедія «Сватання на Гончарівці» від Київського академічного музично-драматичного театру ім. П.К. Саксаганського!
Режисер-постановник - Олександр Носов.
«Просили меня написать для театра оперу, я собрал главных здешних характеров несколько, наполнил песнями, обрядами, и пошло дело в лад»
(Г. Квітка-Основ’яненко)
Сталася ця видатна подія ще в позаминулому столітті - у 1831 році. І живе з того часу «Сватання на Гончарівці» чи не на кожній сцені українського (й не тільки) театру. На кону театру ім. Саксаганського - цілих 30 років! 6 січня саксаганці відзначили цю знаменну дату, унікальний ювілей, непересічну історичну подію.
Плине час, змінюються люди, смаки, уподобання, але невмируща класика - вічна. Прем’єра «Сватання на Гончарівці» відбулася 27 грудня 1982 року у Володарці. З того часу виставу побачили і полюбили глядачі не лише нашого рідного театру, а й усієї України, Росії, Білорусії та Кавказу.
За 30 років у виставі Олександра Носова зіграли геніальні актори - улюбленці публіки Іван Кучер, Віктор Сєвач, Петро Кулик, Надія Северина, Надія Мазурчак, Оксана Кольцова, Людмила Бережнова-Кожедуб, Григорій Кутурга, Володимир Дудник, Валерій Макаренко, Микола Рижков, Володимир Фадеєв, Костянтин Дударєв, Микола Кам’ярук, Володимир Рєпін. Сьогодні «на Гончарівці живуть» Олена Кралева, Віктор Надем’янов, Роман Вдовика, Ігор Болховітін, Борис Пономаренко, заслужені артисти України Лідія Дяченко, Анатолій Бевз, Всеволод Шекіта та, звичайно ж, незмінний виконавець ролі Стецька - заслужений артист України Іван Калініченко.
Як і 30 років тому, глядачі вболівають за долю Уляни та Олексія, сміються і співпереживають героям, та просто насолоджуються улюбленою виставою.
Сценічне прочитання саксаганцями цього твору є визначною класикою сучасного театрального мистецтва. За кількістю аншлагів має право бути занесеним до книги рекордів Гіннеса. Театральна феєрія, в якій перекликаються всі знані в театрі сальдові шлягера: динамічний сюжет, яскравість характерів, хитромудра інтрига і все це помножене на гумор і самоіронію.
У виставі зайняті:
Лідія Дяченко – Народна артистка України
Володимир Рєпін - засл.артист України
Микола Кам’ярук - засл.артист України
Іван Калініченко, Ігор Болховітін, Віктор Надем’янов, Олена Кралева, Роман Вдовика.

Сватання на Гончарівці – одна з кращих Українських вистав, це влучний народний гумор перевірений часом!

Бажаємо приємного перегляду!

Украина, Киев

Центральный Дом офицеров Вооружённых Сил Украины

+380 44 333-66-29

25 – 220 грн