+380 44 333-66-29

Как два бедных румына по-польски говорили

Театр

20мая 2017
19:00 &ndash

Украина, Киев

Театр Золотые Ворота

100 – 800 грн

Спектакль Как два бедных румына по-польски говорили в Киеве состоится 20 мая 2017 г, 19:00.

«Як двоє бідних румунів польською розмовляли»

автор: Дорота Масловська

переклад: Андрій Бондар

режисер: Тамара Трунова

актори: Віталій Ажнов, Анастасія Бабій, засл. арт. України Сергій Кияшко, Владислав Писаренко, Інна Скорина-Калаба, Ірина Скрипникова, Ірина Ткаченко.

жанр: сучасна казка для дорослих

тривалість: 80 хв.

обмеження по віку: 18

«Це коротка, наповнена гумором та ‘гегами’ драма про двох симпатичних персонажів, які під впливом невідомого імпульсу, відправляються у незапланований квест Польщею. Квест сповнений комічними пригодами, які з часом перестають бути смішними, перетворюючись на трагічні. Публіка повинна прийняти той факт, що п'єса не є настільки легковажною, як це може видатись на перший погляд. Її персонажі не представляють позитивні соціальні чи психологічні моделі, і цей квест не повинен бути життєвим квестом для всіх. Навіть навпаки» (Дорота Масловська).

«Это театр-аттракцион, в котором ты можешь просто развлечься, пощекотав себя острым словцом и неоднозначными театральными находками или, не остановившись на поверхности, пережить эмоции по-сложнее. Углубиться, задуматься и прочесть режиссерскую, написанную в соавторстве с польской писательницей Доротой Масловской, книгу одной жизни» (Юлія Бірзул, «Во мне точки нет»).

Увага, у виставі використовується ненормативна лексика!

За підтримки Польського інституту у Києві

Украина, Киев

Театр Золотые Ворота

+380 44 333-66-29

100 – 800 грн