+380 44 333-66-29

Ночь в опере

Театр

20мая 2017
20:00 &ndash

Украина, Харьков

ХАТОБ

20 – 450 грн

Спектакль Ночь в опере в Харькове состоится 20 мая 2017 г, 20:00.

НІЧ В ОПЕРІ: ТАЄМНИЦІ БАЛЕТНОГО ЗАДЗЕРКАЛЛЯ

20 травня Харківський національний академічний театр опери та балету ім. М. В. Лисенка запрошує на нову «Ніч в опері» - чарівне театральне дійство, що дозволить кожному зануритися в привабливий і загадковий світ театрального задзеркалля, побачений очима дитини.

«Ніч в опері» - це завжди яскраво і видовищно, завжди неординарно і несподівано, але цього разу глядачі як ніколи раніше, зблизька відчують таємничий і привабливий дух Театру, тільки переступивши через його поріг.

Нове яскраве шоу приготував для вас несподіваний творчий тандем - провідна солістка балету заслужена артистка України Антоніна Радієвська і соліст опери та художник, лауреат міжнародних конкурсів Олександр Лапін. У цю ніч можливо усе - тому на сцені зустрінуться минулі, справжні і майбутні зірки танцю. Оркестр під управлінням народного артиста України Володимира Гаркуші, Олени Радієвської та Сергія Горкуші виконає музику Сергія Прокоф’єва і групи «Beatles», Альфреда Шнітке і Ханса Циммера, Астора П’яццолли і Карла Дженкінса, а втілять на сцені задум творців дійства знаменита балерина, народна артистка України Інна Дорофеєва та її чарівна дочка Сонечка Писарєва, солісти балету і оперної трупи.

У фойє великого залу на вас цього вечора чекають яскраві перформанси і балетний подіум, фотосесії і виставка вишуканих балетних тюнік, виконаних руками майстрів театру, а також всілякі несподіванки.

Украина, Харьков

ХАТОБ

+380 44 333-66-29

20 – 450 грн