+380 44 333-66-29

За двумя зайцами

Театр

30декабря 2017
19:00 &ndash

Украина, Киев

Киевский национальный академический театр оперетты

40 – 1000 грн

Спектакль За двумя зайцами в Киеве состоится 30 декабря 2017 г, 19:00, Киевский национальный академический театр оперетты.

Мюзикл «За двома зайцями» від Національної оперети – це несподіване, нове, креативне прочитання всім відомої вітчизняної комедії за мотивами п’єси М. Старицького.

Кохання чи гроші? Бідна красуня чи пихата багатійка? І що робити з боргами? Вигідне одруження налагодить справи, та й дурненька Проня сама проситься до рук. От тільки хто ж просив брехуна Голохвостого так зухвало і нахабно залицятись до іншої – вродливої, доброї та закоханої в іншого Галі? Адже хто хоче двох зайців упіймати… неодмінно розсмішить до сліз глядачів Національної оперети.

Аби вразити та здивувати публіку в театрі пішли на рішучі кроки: текст п’єси осучаснили, авторську партитуру для вистави прикрасили 15-ма аранжуваннями, поставили гопак з балету «Гаяне» Арама Хачатуряна, додали знаменитий політ Джмеля М. Римського-Корсакова, «ввімкнули» внутрішній голос Голохвостого, що прокидається разом з совістю головного персонажа і розвінчує всі його наміри.

Після прем’єри ЗМІ писали: «… якщо для розваги глядача треба на сцену вивести карикатурний кордебалет кредиторів-євреїв у суботньому одязі – будь-ласка. Примусити служницю Химку зімітувати стриптиз зі шваброю – ніяких проблем! Але головне, що вистава про міщанське життя зроблена з найвитонченішим смаком!»

Мюзикл «За двома зайцями» – по праву одна з найкращих робіт Національної оперети, доказ тому – постійні аншлаги.

Украина, Киев

Киевский национальный академический театр оперетты

+380 44 333-66-29

40 – 1000 грн

11октября
19:00 &ndash
Украина, Киев
Центральный Дом офицеров Вооружённых Сил Украины
16октября
19:00 &ndash
Украина, Харьков
Харківський Державний Академічний Драматичний Театр ім. Т.Г. Шевченка