+380 44 333-66-29

Королева красоты

Театр

27ноября 2017
19:00 &ndash

Украина, Киев

Театр Золотые Ворота

25 – 350 грн

Спектакль Королева красоты в Киеве состоится 27 ноября 2017 г, 19:00, Театр Золотые Ворота.

автор: Мартін МакДонах

переклад: Олекса Негребецький

режисер: Максим Голенко

актори: Катерина Вишнева, Владислав Писаренко, Георгій Поволоцький, Андрій Поліщук, Олександр Ярема (актор Театру юного глядача на Липках)

жанр: чорна комедія

тривалість: 120 хв. (з антрактом)

обмеження по віку: 18

Це історія про домашню війну, яка точиться між старою матір’ю Мег Фолан і її дочкою – сорокалітньою дівою Морін. Але це ще й історія кохання. У героях Мак-Донаха безліч життєвих сил і пристрастей. А побутовий реалізм – лише видимість, під якою іскриться фантастичний коктейль з сентиментальної мелодрами, гротескової комедії, явного «театру жорстокості» і філософської притчі.

«Я хочу писати п’єси, які б трохи розворушили людей» – ці слова належать ірландцю Мартіну МакДонаху, чия перша п’єса «Королева краси з Лінана» була написана лише за 8 днів і сувора британська п’єса одразу охрестила її «дивом сучасного театру».

«Зрители должны, наконец-то снять свою верхнюю ханжескую одежду и принять тот факт, что на сцене они могут увидеть отражение сегодняшней действительности, в которой люди разговаривают на мате, бывают жестокими по отношению к близким и совершают страшные поступки» (Юлія Бірзул, «Во мне точки нет»).

Увага, у виставі використовується ненормативна лексика!

За підтримки Британської Ради в Україні

Свернуть

Украина, Киев

Театр Золотые Ворота

+380 44 333-66-29

25 – 350 грн