+380 44 333-66-29

Сергей Притула. Юмор-шоу «Вар'яти»

Концерт

01января
20:00 &ndash

Украина, Винница

Академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського

90 – 1050 грн

Концерт Сергей Притула. Юмор-шоу «Вар'яти» в Виннице состоится 01 января 2018 г, 20:00, Академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського.

Як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш!

Вінниця про щастя у 2018-му році вже може не турбуватися, адже перший день Нового року зустріне у компанії найвеселішого гумористичного-шоу України - «Вар’яти Шоу».

1 січня о 20.00 у Вінницькому театрі імені Садовського Сергій Притула і його вірні друзі з «Вар’яти Шоу» подарують вінничанам і всім гостям міста свою абсолютно нову концертну програму.

«Вар’яти Шоу» - це не просто талановиті гумористи і співочі актори, кожна репліка і навіть жест яких миттєво викликають хвилю сміху у залі, вони - справжні улюбленці публіки. За шість років існування «Вар’яти Шоу» всім довели, що україномовний гумор - це гумор найвищого ґатунку!

Стільки сміху, скільки у червні було на їхньому концерті, Вінниця ще не бачила! Абсолютний аншлаг, абсолютний захват і бажання, щоб ці години щастя і гумору не закінчувалися ніколи, переповнювали кожного присутнього.

Вінничани сміялися до сліз, найбурхливішими аплодисментами стоячи проводжали артистів і потім ще довго сперечалися, який з сотень влучних жартів був найкращим. Тоді Сергій Притула пообіцяв, що обов’язково повернеться у Вінницю з новою концертною програмою. І як людина слова, обіцяне виконує.

Концерт «Вар’яти Шоу» пройде 1 січня у театрі імені Садовського, щоби найкращий настрій і позитив ні на мить не покидали вінничан у Новому році.

«Вар’яти Шоу» - це гумористичне шоу, яке треба бачити всією сім’єю!

У ньому немає політики і нецензурщини, майже всі жарти взяті з життя, з тих кумедних ситуацій, у які ми потрапляємо у побуті та стосунках. І саме тому, що близькі кожному, вони одразу знаходять шлях до серця всіх глядачів.

«Вар’яти Шоу» - це дві години безперервного мегавеселого настрою, шалена енергетика і суцільний позитив!

Порадуйте своїх близьких таким новорічним подарунком і в жодному разі не забудьте про себе!

1 січня о 20.00 у театрі імені Садовського Сергій Притула і «Вар’яти Шоу» будуть чекати всю Вінницю!

Свернуть

Украина, Винница

Академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського

+380 44 333-66-29

90 – 1050 грн