+380 44 333-66-29

Новогодняя феерия «В поисках Рождественской звезды»

Детям

02января
10:30 &ndash

Украина, Киев

Киевский дворец детей и юношетва

50 – 1000 грн

Детское мероприятие Новогодняя феерия «В поисках Рождественской звезды» в Киеве состоится 02 января 2018 г, 10:30, Киевский дворец детей и юношества.

У пошуках Різдвяної зірки

У «Корпорації новорічних чарівників» триває активна підготовка до новорічних свят. Серед різноманітних дитячих побажань увагу чародіїв привернув лист дівчинки, яка просила повернути на небо зниклу Різдвяну зірку. Відважний Чарівник вирушив у далеку подорож до Крижаної планети, щоб подолати викрадачів – Морок і Вічну мерзлоту, які сховали і заморозили символ Різдва. За допомогою глядачів, які беруть участь у дійстві, герої досягають мети. Тепло дитячих сердець і магія дружби руйнують злі чари та повертають зірку на небо.

До початку вистави у Палаці працюють інтерактивні ігрові майданчики, веселі атракціони та розваги.

Вистава для глядачів віком від 4 до 12 років.

Артисти – вихованці художніх колективів Палацу.

Чекаємо на вас у Київському Палаці дітей та юнацтва за адресою: вул. Івана Мазепи, 13.

Звертаємо вашу увагу на те, що:

глядацький зал є у вигляді амфітеатру. Дітям до 3 років вхід безкоштовний (без надання окремого місця), для старших дітей потрібно купувати повний квиток.

Глядачі з дітьми до 2 років на вистави не допускаються відповідно до Закону України «Про театри і театральну справу» (розділ ІІ ст. 12 — про обмеження віку відвідування вистав).

Свернуть

Украина, Киев

Киевский дворец детей и юношетва

+380 44 333-66-29

50 – 1000 грн