+380 44 333-66-29

Мероприятия в Киеве 81Все города 55Киев 5Хмельницкий 3Запорожье 2Житомир 2Каменец-Подольский 2Кривой Рог 2Мариуполь 2Ровно 2Ужгород 1Бердянск 1Днепр 1Северодонецк 1Сумы 1Харьков 1Черновцы К сожалению, нам пока не известно о мероприятиях в городах с похожим названием. Показать все города

Попы, Менти, Бабло, Бабы

Театр

03января
20:00 &ndash

Украина, Киев

Сцена 6

50 – 1000 грн

Спектакль Попи, Мєнти, Бабло, Баби в Киеве состоится 03 января 2018 г, 20:00, Сцена 6.

ПОПИ, МЄНТИ, БАБЛО, БАБИ

Вистава-треш на 2 дії

Жив був собі один чоловік. Жив, їв, поперхнувся і помер. Та чоловік той був не простим, і залишив по собі красуню-дружину, цілу купу грошей і владу, десь, наприклад, у Вінниці... Тут наша історія і починається!

Секс, кров, кохання, зрада, підлість, жорстокість, лицемірство, вбивства, сила духу – це лише частина того, що ви побачите у цій зухвалій виставі.

Вам буде страшно, і ви будете дивитись і не вірити очам, і ви будете слухати, і не вірити вухам, і вам захочеться піти, та ви не зможете відірватися від сюжету, і складно буде повірити, що все це можливо в театрі. Та у «Дикому театрі» можливо все!

Саркастична вистава у стилі «треш» від Максима Голенко – це клубок оголених театральних нервів, непередбачуваний сюжет і пошук відповіді «Як далеко можна завести людину жага до багатства?».

Що може бути кращого у міжнародний жіночий день?

Вікове обмеження 18

У виставі є сцени сексу, насилля, тютюнопаління.

Автор Віктор Понізов

за мотивами п’єси Джона Вебстера "Герцогиня Амальфі"

Режисер Максим Голенко

Художник Федір Александрович

Художник по костюмах Данііла Колот

Композитор Дмитро Данов

Дистрибуція «Дикий театр»

Акторський склад:

Олег Примогенов , Андрій Кронглевский, Катерина Башкіна-Зленко, Олексій Жмурко, Євген Ковальчук, Олена Яворська, Дмитро Вовчук, Людмила Русланова, Володимир Кравчук та інші.

Свернуть

Украина, Киев

Сцена 6

+380 44 333-66-29

50 – 1000 грн