+380 44 333-66-29

Люкс для иностранцев

Театр

11февраля
19:00 &ndash

Украина, Винница

Академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського

120 – 3950 грн

Спектакль Люкс для иностранцев в Виннице состоится 11 февраля 2018 г, 19:00, Академический музыкально-драматический театр им. Н. Садовского.

Метри української сцени БОГДАН БЕНЮК, НАТАЛІЯ СУМСЬКА і АНАТОЛІЙ ХОСТІКОЄВ привезуть до зимової Вінниці справжнє свято!

На сцені Вінницького театру імені Садовського улюблені народні артисти України презентують захоплюючу комедію про курйози сімейного життя «ЛЮКС ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ»!

Це справжній театральний хіт-довгожитель!

Іскрометну комедію АНАТОЛІЙ ХОСТІКОЄВ у якості режисера поставив у 2011 році. Вистава одразу скорила серця глядачів і залишається однією з найуспішніших комедій театральної компанії «Бенюк і Хостікоєв».

Вінничани опиняться у часі, коли ще не було мобільних телефонів, а телебачення не заполонило наші душі. За вікном лунали улюблені мелодії золотого віку музики, а європейці багато подорожували й потрапляли в незвичайні ситуації…

«ЛЮКС ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ» - це захоплююча комедійна історія про дві сімейні пари, які волею долі опиняються в одному готельному номері. Маленький готель у французькому містечку на кордоні з Німеччиною, де всі жителі святкують фестиваль «Святого Вольфганга», стає ареною дивовижної плутанини і комічних ситуацій, яскравих любовних пригод та неочікуваних дій, які у захваті тримають глядацьку аудиторію протягом усієї вистави!

У цьому вирі зникають всі кордони, і, власне, кордон між акторами і глядачами!

Крім хвацько закрученого сюжету та безлічі смішних і курйозних сцен, вінничан чекає чимало ексклюзивних сюрпризів:

Незрівнянна НАТАЛІЯ СУМСЬКА доведе, що вона не тільки геніальна акторка, а й оперна співачка – заспіває німецькою!

БОГДАН БЕНЮК у шотландському кілті заграє на сопілці-волинці!

АНАТОЛІЙ ХОСТІКОЄВ постане у абсолютно неочікуваному образі!

А насамкінець прозвучить легендарна українська «Черемшина» на саксофоні у живому виконанні! знаного майстра ролей другого плану ВАСИЛЯ МАЗУРА!

Як відомо, хвилина сміху додає 5 хвилин життя, отже ті, кому пощастить подивитися «ЛЮКС ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ», матимуть у своєму життєвому запасі незабутні додаткові години!

Украина, Винница

Академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського

+380 44 333-66-29

120 – 3950 грн