+380 44 333-66-29

Праздничная шоу-программа «Музыка сердец»

Театр

14февраля
19:00 &ndash

Украина, Киев

Киевский национальный академический театр оперетты

10 – 1050 грн

Спектакль Праздничная шоу-программа «Музыка сердец» в Киеве состоится 14 февраля 2018 г, 19:00, Киевский национальный академический театр оперетты.

Він каже: «чорне», Вона каже: «біле», Він: «так», а Вона «ні»! Однак, один без одного вони життя свого не уявляють…

У святковій шоу-програмі до Дня Святого Валентина «Музика сердець» Національна оперета розділиться на табір чоловіків і жінок, аби позмагатися за першість, визначити хто більш сміливий, кмітливий, талановитий, розумний, хто ліпше співає, танцює, жартує, врешті решт – хто кращи й. І все заради того, аби знову переконатися: ми варті одне одного! Аби довести, що закохані серця б’ються в унісон під властиву тільки їм п’янку мелодію кохання.

Національна оперета запрошує поринути в всепоглинаючу всеосяжну атмосферу свята, повну пристрастей, інтриг, курйозів, неймовірних пригод і яскравих вражень. Поряд з цікавою, вишуканою, святковою програмою концерту на вас чекають вікторини, розіграші, подарунки та сюрприз.

Не пропустіть можливості взяти участь в солодкому та гарячому музичному «батлі за кохання», відкрийте своє серце, нехай воно освідчиться та наповниться музикою любові!

Украина, Киев

Киевский национальный академический театр оперетты

+380 44 333-66-29

10 – 1050 грн