+380 44 333-66-29

Edith Piaf: жизнь в розовом свете

Театр

24мая
19:30 &ndash

Украина, Киев

Театр русской драмы им. Леси Украинки

50 – 1000 грн

Спектакль Edith Piaf: жизнь в розовом свете в Киеве состоится 24 мая 2018 г, 19:30, Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки.

Спектакль без антракта.
Продолжительность 1 час 10 мин.

«Коли я бачу тебе - мені все на світі видається у рожевому світлі!»

Чи знаєте ви, що таке кохання сильної жінки, де і «втрачені мрії», і «чоловіки в її житті», і «спокушена й покинута»? Кохання пристрасне, божевільне, неприборкане. Кохання до нестями. Кохання, яким хворіють геніальні люди - люди, які творять історію і про яких довгі роки, а іноді й століття ходять легенди!
Саме такою сильною, темпераментною, невгамовною як у роботі, так і в коханні, надзвичайно талановитою була героїня вистави «Життя в рожевому світлі», велика французька шансонетка Едіт Піаф! Маленький паризький горобчик з солов'їним голосом і характером задиркуватого дівчиська, вихованого вулицею. Але водночас стійка та рішуча жінка, незважаючи на будь-які примхи лиходійки Долі.

Скільки всього вона пережила: голод, злидні, смерть дочки, втрата коханого, алкоголь, наркотики, незліченне число коханців. І при цьому - нескінченна потреба кохати і бути коханою. Кохати пристрасно і до самозабуття, усіма фібрами своєї душі. Але... напівтемна сцена, освітлена лише прожектором, спрямованим на маленьку некрасиву жінку, звуки музики ... і голос, голос, що паралізує усе твоє єство, голос різкий, сильний, несподіваний, який часом переходить у крик, крик душі. І раптом жінка стає красивою, і не лише красивою, а прекрасною, і вона ні за чим не шкодує. Легендарна Едіт Піаф! Для якої любов і пісня – є сенсом всього її життя!

Украина, Киев

Театр русской драмы им. Леси Украинки

+380 44 333-66-29

50 – 1000 грн