+380 44 333-66-29

Сергій Притула. Гумор-шоу «Вар'яти»

Концерт

20мая
17:00 &ndash

Украина, Киев

Международный центр культуры и искусств

50 – 1690 грн

Концерт Сергій Притула. Гумор-шоу «Вар'яти» в Києві відбудеться 20 травня 2018 р, 17:00, Міжнародний центр культури і мистецтв.

Вар'яти відзначать День Народження концертом в Києві!

Комедійному шоу під керівництвом Сергія Притули виповнюється 8 років! З нагоди річниці артисти підготували нову святкову програму, якою будуть радувати публіку 20 травня київському Міжнародному центрі культури та мистецтв. Кожен виступ "Вар'ят" відрізняється один від одного, тому ніколи не знаєш, чого очікувати. Але за 8 років гастролей по Україні та світу стендап-коміки відточили майстерність гумору, тому кожен жарт потрапляє в ціль та змушує людей сміятися.

Чому мені сподобається виступ «Вар'ят» та Сергія Притули?

Улюбленці мільйонів: за приємною традицією виступи "Вар'яти" доводиться повторювати два, а то та три рази поспіль! А високі рейтинги телеверсії проекту тільки зміцнили популярність команди.

Україномовне комедійне шоу: гумор не визнає мовних обмежень, але варто відзначити, що "Вар'яти" - перше комедійне шоу на українській мові. Спочатку команда відточує свої жарти на львів'ян, а після відправляється смішити всю країну!

Дві години якісного гумору: коміки вважають за краще уникати тим нижче пояса та політичних сатир. Це добрий веселий концерт, який розповідає про навколишнє нас життя та підходить для відвідування всією сім'єю.

Смішно, але на Karabas.com придбання квитка на 2-годинний концерт займає 5 хвилин!

Украина, Киев

Международный центр культуры и искусств

+380 44 333-66-29

50 – 1690 грн