+380 44 333-66-29

Рок-опера «Орфей и Эвридика навсегда»

Концерт

07августа
19:00 &ndash

Украина, Одесса

Одесский национальный академический театр оперы и балета

50 – 1500 грн

Концерт Рок-опера «Орфей и Эвридика навсегда» в Одессе состоится 07 августа 2018 г, 19:00, Одесский национальный академический театр оперы и балета.

Початок неймовірної історії кохання легендарного співака Орфея до юної Еврідіки, приписують до періоду античності древньої Греції. Краса голосу цього музиканта торкала глибини серця не тільки живих але й душі царства мертвих. Від звуку струн його кіфари завмирала природа та ніби зупинявся час. Палке кохання панувало у щойно створеній сім`ї. Але позаздрив Князь темряви цій світлій любові і забажав відібрати Еврідіку у Орфея. Сонячним ранком, коли закохані милувались один одним, володар підземелля,задіявши всі свої лихі дії,викрав дівчину. Розпач Орфея не мав меж. Не зміг він змиритися з втратою Еврідіки і вирішив спуститися в царство мертвих…

А чи вплине на страшного Князя те, що Орфей готовий віддати власне життя за Еврідіку, чи поверне він її Орфею? Все це Ви матимете змогу побачити на сцені. На Вас чекає продовження цього давнього міфу, в абсолютно новій інтерпретації.

Зі сцени Ви почуєте неймовірний, кришталево чистий голос Орфея, таємничий спів Князя Темряви, чуттєве сопрано Еврідіки, яскраві голоси інших героїв.

Отримаєте можливість побачити загадкову гру Фортуни та приспішників Князя Темряви, порините у світ чуттєвого кохання та боротьби Добра і Зла!

І все це у супроводі симфонічного оркестру та академічного хору!

Вишукана авторська музика у поєднанні з прекрасною режисерською шоу-постановкою та налагодженою роботою команди шедевральної рок-опери

«Орфей та Еврідіка назавжди»,

залишить у Вашій пам`яті чудові враження після перегляду цієї феєричної вистави.

Music by Michael Brunsky

Украина, Одесса

Одесский национальный академический театр оперы и балета

+380 44 333-66-29

50 – 1500 грн

21октября
19:00 &ndash
Украина, Киев
НДИ "Украина"