+380 44 333-66-29

Концерт симфонического оркестра, Соліст В`ячеслав Грязнов (фортепіано)

Концерт

24июня
18:00 &ndash

Украина, Днепр

Днепропетровская филармония им. Л. Когана

30 – 3500 грн

Концерт Концерт симфонического оркестра в Днепре (в Днепропетровске) состоится 24 июня 2018 г, 18:00, Днепропетровская филармония им. Л. Когана.

Концерт академічного симфонічного оркестру

Соліст – лауреат багатьох міжнародних конкурсів, останнім з яких став New York Concert Artists Worldwide Debut audition (2016)

В`ячеслав Грязнов (фортепіано).

Піаніст виступає сольно і з симфонічними оркестрами в багатьох країнах Європи, СНД, Африки, в Грузії, Японії, США, Китаї, Австралії і в багатьох містах Росії. Музикант брав участь в міжнародних фестивалях: «Кремль музичний» і «Арт-листопад» в Москві, фестивалях в Швейцарії, Франції, Японії, Литві та інших країнах. Протягом довгого часу В'ячеслав Грязнов є учасником програми «Зірки XXI століття».

Активну концертну діяльність В'ячеслав Грязнов поєднує з композиторською творчістю - створенням обробок шедеврів оперної, балетної, оркестрової, камерної музики, творів для органу і романсів, - і вже знайшов репутацію одного з найпомітніших молодих авторів в цій області. Їм зроблені транскрипції творів М. Глінки, А. Бородіна, П. Чайковського, С. Рахманінова, І. Стравінського, Г. Свиридова, Ф. Куперена, І. С. Баха, Ж. Бізе, Г. Малера, К. Дебюссі, М. Равеля, Дж. Гершвіна, Л. Бернстайна, А. П'яццолли для фортепіано соло, фортепіанних ансамблів, двох фортепіано і хору, фортепіано та оркестру і різних камерних ансамблів, а також каденції до фортепіанним концертам Й. Гайдна та В. А. Моцарта .

В програмі: С.Рахманінов Концерт для фортепіано з оркестром №3

Диригент – заслужений діяч мистецтв України Наталія Пономарчук

Украина, Днепр

Днепропетровская филармония им. Л. Когана

+380 44 333-66-29

30 – 3500 грн