+380 44 333-66-29

Бог є любов, або Едіт Піаф

Театр

29ноября
19:00 &ndash

Украина, Киев

Центральный Дом офицеров Вооружённых Сил Украины

50 – 2250 грн

Спектакль Бог є любов, або Едіт Піаф в Киеве состоится 29 ноября 2018 г, 19:00, Центральный Дом офицеров Вооружённых Сил Украины.

Бог є любов, або Едіт Піаф

Вистава наче автобіографічний щоденник, розкриває сторінки життя видатної французької співачки Едіт Піаф. Сліпа дівчинка, що зростала в бабусиному борделі, чиє прозріння вимолили у святої Терези паризькі хвойди, перетворилася у неперевершену співачку, яка заробляла за свій спів мільйони і витрачала їх так само бездумно, як і своє життя. Жінка, що щедро роздавала себе іншим, дарувала своє безумне кохання різним чоловікам, пережила страшні трагедії і тріумф, яка стала символом Франції, її душею. Та головним поводирем, виправданням вчинків, сенсом її життя була ЛЮБОВ.
Постановку здійснено у сучасному жанрі мюзиклу з оригінальною музикою В.Ковтуна, яскравим і лаконічним оформленням, цікавими пластичними етюдами та танцями і, звичайно, чарівними піснями з репертуару Едіт Піаф, які так бентежать душу можливо і тому, що тембр голосу виконавиці головної ролі Маргарити Томм співпав з голосом легендарної Піаф.
Вистава відзначена дипломами VIІ Міжнародного театрального фестивалю “Кримський ковчег” (м. Сімферополь, 2010 р.) та Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва “Вересневі самоцвіти” (м. Кіровоград, 2011 р.).

22–30 квітня 2018 у м. Кракові відбувся V Міжнародний фестиваль українських театрів «Схід–Захід», на якому Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр імені М.В. Гоголя презентував мюзикл «Бог є любов, або Едіт Піаф» (режисер – заслужений діяч мистецтв України Владислав Шевченко).
Колектив полтавського театру був одним з учасників фестивалю серед 17-ти театрів-учасників з України, Польщі, Вірменії та Угорщини. Надзвичайно творча атмосфера, спілкування з колегами, обмін досвідом та перегляд конкурсних вистав, сприяли мистецькому збагаченню учасників і стали підґрунтям для розвитку подальших культурних зв’язків.
Виставу «Бог є любов, Едіт Піаф» для показу у Польщі відібрали самі організатори. Цей мюзикл вже має безліч нагород за 9 років свого сценічного існування, продовжує збирати повні зали у рідному театрі, тепер був представлений на розсуд глядачів у Польщі та конкурсного журі фестивалю.
Вистава гоголівців була гарно прийнята як глядачами, так і відзначена журі. Виконавицю головної ролі Едіт Піаф заслужену артистку України Маргариту Томм було нагороджено індивідуальною відзнакою: за «Кращу жіночу роль», мюзикл визнано «Кращою музичною виставою».

Мюзикл на 2 дії
Тривалість вистави 1 година 40 хвилин
Режисер-постановник – Владислав Шевченко
Художник-постановник – Ірина Кліменченко
Композитор – Віталій Ковтун
Балетмейстер – Світлана Мельник
Аранжувальник – Олег Шеременко

Дійові особи та виконавці:
Едіт Піаф –М. Томм – Заслужена артистка України
Гассіон, батько Едіт
Раймон Ассо, поет
Марсель Сердан, боксер - О. Любченко, Заслужений артист України
Поль Мьорріс, співак
Лулу Бар’є, імпресаріо - Б. Чернявський, В. Філатов
Татко Лепле, хазяїн кабаре «Жерніс» - В. Крапіва

Ів Монтан, співак
Чоловік,
Незнайомець - С. Озерянко
Тео Сарапо, останнє кохання Едіт, Малий Луї, батько доньки Едіт,
Глядач - Г. Продайко

Міми – артисти балету

Украина, Киев

Центральный Дом офицеров Вооружённых Сил Украины

+380 44 333-66-29

50 – 2250 грн