+380 44 333-66-29

Суд над ведьмой

Театр

01октября
19:00 &ndash

Украина, Киев

Международный центр культуры и искусств

50 – 3850 грн

Спектакль Суд над ведьмой в Киеве состоится 01 октября 2018 г, 19:00, Международный центр культуры и искусств.

Вперше в Україні вже в квітні 2018 року для поціновувачів італійської драматургії буде презентовано виставу «Суд над Відьмою», головні ролі якої виконуватимуть легендарні та неповторні Орнелла Муті та Мікеле Плачідо.

Вистава написана з реальної та неймовірної історії першої жінки, що була засуджена за відьомство. В містечку Тодді 500 років тому, на головній площі, серед стародавніх палаців Сігнорії, в соборі Дуомо, й відбулась перша кара відьми.Трибунал, очолюваний інквізитором (Мікеле Плачідо) звинуватив, а потім й засудив на спалення на вогнещі Франческу Маттеуча (Орнелла Муті).

На сцені розгортаються правдиві події тих часів, коли будь-яке намагання жінки «підняти голову», проявити свою волю, призводили до переслідувань та кривавих наслідків. Втілити історію жіночої незалежності взявся талановитий режисер Енріко Марія Ламанна.

«Це справжній гімн жінки», - стверджує Орнелла Муті, для якої навмисно був створений образ жінки, що піддавалась гонінню та несправедливим покаранням, не зважаючи на тендітність та звинувачення за кохання.

«хто не любить – той ненавидить закоханих»

Вистава мовою оригiналу з синхронним двоголосим перекладом.

Украина, Киев

Международный центр культуры и искусств

+380 44 333-66-29

50 – 3850 грн