+380 44 333-66-29

За двумя зайцами

Театр

11октября
19:00 &ndash

Украина, Киев

Центральный Дом офицеров Вооружённых Сил Украины

50 – 1500 грн

Спектакль За двумя зайцами в Киеве состоится 11 октября 2018 г, 19:00, Центральный Дом офицеров Вооружённых Сил Украины.

Запрошуємо вас, шановні наші глядачі на шалену цікаву та музичну виставу одну із самих популярних та улюблених серед вас українських класичних комедій, в якій багато музики, дуетів, куплетів та танців!!! У Полтавському театрі це вже не перше звернення до п’єси «За двома зайцями» -перше трактування безсмертного твору 1937 року, у 1956 році він був втілений режисером Віталієм Смоляком, а у 1986 році Романом Вальком. Блискуче виконували роль Голохвостого заслужені артисти Андрій Андрейченко та Валерій Івакін, а у роль Проні – Галина Неклич та Катерина Філатова, імена котрих вписані в історію Полтавського театру.

Сюжет цієї вистами виходить від самого славнозвісного прислів’я «Не женись за двома зайцями — жодного не спіймаєш»!!! Комедійна історія про збанкрутілого спритного цирульника, який шукав вихід зі скрутного фінансового становища шляхом «вполювання» багатої нареченої, перетворилася у трактовці гоголівців на сучасну музичну виставу з яскравими костюмами, декораціями та гротесковими персонажами.

Це народна вистава яскрава, співоча, танцювальна та гумористична! На глядачів чекає зустріч с добре знайомими персонажами та відомими музичними фрагментами!

Прийти на цю виставу всіє сім'єю – справжне свято для глядача!!!!

Чекаємо на вас!!!

Музична комедія на 2 дії Сценічна редакція та переклад пісень Ганна Цибань

Режисер-постановник заслужений діяч мистецтв України Владислав Шевченко

Украина, Киев

Центральный Дом офицеров Вооружённых Сил Украины

+380 44 333-66-29

50 – 1500 грн

16октября
19:00 &ndash
Украина, Харьков
Харківський Державний Академічний Драматичний Театр ім. Т.Г. Шевченка